Vila Milada
Vítejte v exkluzivní nabídce pronájmu moderního řadového domu v srdci Třebíče. Tento ohromující dům kombinuje špičkové vybavení s nadčasovým designem, přinášející vám dokonalé bydlení.

| Část obce: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Okres: | Třebíč |
| Správní obvod: | Třebíč |
| GPS souřadnice: | 49.207301N, 15.880268E |
| Adresa URL: | www.trebic.cz |
Části obce Třebíč: Borovina, Budíkovice, Horka-Domky, Jejkov, Nové Dvory, Nové Město, Pocoucov, Podklášteří, Ptáčov, Račerovice, Řípov, Slavice, Sokolí, Stařečka, Týn, Vnitřní Město, Zámostí
Vítejte v exkluzivní nabídce pronájmu moderního řadového domu v srdci Třebíče. Tento ohromující dům kombinuje špičkové vybavení s nadčasovým designem, přinášející vám dokonalé bydlení.
Chata se nachází v chatové oblasti Pod Borovím v Třebíči. V roce 2023 prošla rekonstrukcí. V podkroví chaty je společná ložnice pro 6 osob (+ dětská postýlka).
Přibližná vzdušná vzdálenost od centra obce Horka-Domky: 2km
Unikátně zachovalý statek ve vinařské obci na Vysočině v blízkosti Dalešické přehrady a památek UNESCO v Třebíči a Telči. Kamenné zdi poskytují v horkém létě příjemný chládek. Od 06/26 nový nadzemní bazen. Žádné podkrovní pokoje. Největší radost mají naši ...
Přibližná vzdušná vzdálenost od centra obce Horka-Domky: 7km
Ubytování na statku u koní
Přibližná vzdušná vzdálenost od centra obce Horka-Domky: 7km
Nejvyšší hora v České republice je Sněžka (1 602 m n. m.), nejvyšší hora Krkonoš na hranici s Polskem. Na vrchol Sněžky vede sedačková lanovka z Pece pod Sněžkou.
V České republice je v provozu 87 letišť? Šest z nich je mezinárodních a čtyři vojenské.
V České republice je přes 2000 hradů, zřícenin a zámků? Je to jedna z největších koncentrací hradů na území jednoho státu.
Nejčastější jména ve správním obvodu Třebíč jsou: Marie (3 191x), Jiří (2 212x), Jana (2 022x), Jan (1 865x), Petr (1 792x), Josef (1 733x), Pavel (1 727x), Tomáš (1 256x), Jaroslav (1 233x), František (1 222x), Martin (1 216x), Zdeněk (1 111x), Miroslav (1 060x), Karel (1 055x), Hana (1 020x)?
Uživatel aplikace se může zapojit do tvoření zápisů o městech, obcích a kulturních či turistických objektech zasláním opravy textu nebo fotografie místa, které právě navštívil?
Víte, že v aplikaci Místopisy.cz si můžete svá oblíbená místa označit a zařadit do vlastních kategorií?
Nejvýše ležící obec v České republice je Kvilda s nadmořskou výškou 1 065 m podle polohy obecního úřadu, pošty a kostela? Kvilda leží na Šumavě v okrese Prachatice.
Název obce Horka-Domky se v České republice vyskytuje v názvu obce, nebo názvu místní části pouze 1x?
Nejbližší obec nad 50 000 obyvatel je Brno-Střed s 88 028 obyvateli ve vzdušné vzdálenosti 52 km?
Brno-střed je jednou z 29 městských částí statutárního města Brna. Městská část se rozkládá zhruba uprostřed města po obou březích řeky Svratky západně od řeky Svitavy a svým územím se do určité míry kryje s územám města Brna v letech 1850-1919
Nejčastější příjmení ve správním obvodu Třebíč jsou: Svoboda (662x), Svobodová (658x), Dvořáková (365x), Novák (363x), Dvořák (361x), Nováková (360x), Novotná (309x), Nováčková (306x), Novotný (305x), Doležalová (285x), Nováček (280x), Doležal (277x), Veselá (232x), Veselý (219x), Pokorná (217x)?
Dnes má svátek Laura a ve správním obvodu obce Třebíč se toto jméno vyskytuje přibližně 34x?
Ke dni 30.9.2024 žilo v kraji Vysočina 517 664 obyvatel?
Labe - jedna z hlavních středoevropských řek s povodím zasahujícím do čtyř zemí (Německa, České republiky, Rakouska a Polska) vzniká soutokem mnoha pramenných potoků v Krkonoších na severu České republiky?
Unikátní funkci „střechy Evropy" má vrch Klepáč (1 138 m n. m.) v Kralickém Sněžníku. Na jeho jižním úpatí je rozvodí tří moří: Nysa Klodzka vtéká do Odry a ta do Baltského moře, Tichá Orlice do Labe, to pak do Severního moře a řeka Morava je přítokem Dunaje, který se vlévá do Černého moře.
Součástí aplikace je také tzv. widget, který lze umístit na plochu vašeho telefonu nebo tabletu a který Vám zobrazí zajímavosti z okolí místa, kde se právě nacházíte, včetně aktuální teploty?
Nejvyšším bodem v kraji Vysočina je hora Javořice (837 m n.m.), Jihlavské vrchy, nejnižším bodem je hladina řeky Jihlava (239 m n.m.).
Nejníže ležící obcí v České republice je Hřensko (130 m n. m.), obec ležící v pískovcovém kaňonu při ústí říčky Kamenice do Labe.