Aquasvět Chomutov
Aquasvět Chomutov je ve vzdušné vzdálenosti 12 km od obce Rudolice v Horách?
Aquapark v Chomutově je dělen na tři části – rekreační část, adrenalinovou část, sportovní a výukovou část.
Část obce: | Hora Svaté Kateřiny |
Kraj: | Ústecký |
Okres: | Most |
Správní obvod: | Litvínov |
GPS souřadnice: | 50.581040N, 13.414727E |
Adresa URL: | www.horasvatekateriny.cz |
Části obce Hora Svaté Kateřiny: Malý Háj, Rudolice v Horách
Vzdálenost meteostanice od obce Rudolice v Horách: 14 km
Poslední data: 4.12.2023 21:40
Umístění: 369 m.n.m
Více informací o meteostanici a aktuálním počasí naleznete na www.meteo-pocasi.cz
Více informací o meteostanici a aktuálním počasí naleznete na www.meteo-pocasi.cz
Předpověď počasí poskytuje www.meteocentrum.cz
Název obce Rudolice v Horách se v České republice vyskytuje v názvu obce, nebo názvu místní části pouze 1x?
Nejbližší obec nad 150 000 obyvatel je Praha s 1 130 192 obyvateli ve vzdušné vzdálenosti 92 km?
Praha je hlavní a zároveň největší město České republiky. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale jako samostatný kraj není jeho součástí.
Nejvýše ležící obec v České republice je Kvilda s nadmořskou výškou 1 065 m podle polohy obecního úřadu, pošty a kostela? Kvilda leží na Šumavě v okrese Prachatice.
Nejvyšším bodem v Ústeckém kraji je vrchol Macecha (1 113 m n.m.) v Krušných horách, nejnižším bodem je hladina Labe u Hřenska (115 m n.m.).
Nejníže ležící obcí v České republice je Hřensko (130 m n. m.), obec ležící v pískovcovém kaňonu při ústí říčky Kamenice do Labe.
Botanická zahrada Teplice je ve vzdušné vzdálenosti 31 km od obce Rudolice v Horách?
Botanická zahrada Teplice je příspěvková organizace Magistrátu statutárního města Teplice v Šanově, v ulici Josefa Suka 1388/18. Z celkové rozlohy asi 2 ha je zhruba polovina věnována venkovní expozici,
Ke dni 26.3.2021 žilo v Ústeckém kraji 789 098 obyvatel, z toho 388 965 mužů a 400 133 žen?
Archeoskanzen Březno u Loun je ve vzdušné vzdálenosti 34 km od obce Rudolice v Horách?
Archeoskanzen Březno u Loun je muzeum v přírodě, nacházející se na významné archeologické lokalitě. Jsou zde k vidění repliky staveb a obydlí období neolitu, doby železné, stěhování národů a období raně slovanského, postavené na základě místních nálezů
Víte, že v aplikaci Místopisy.cz si můžete svá oblíbená místa označit a zařadit do vlastních kategorií?
Nejvyšší hora v České republice je Sněžka (1 602 m n. m.), nejvyšší hora Krkonoš na hranici s Polskem. Na vrchol Sněžky vede sedačková lanovka z Pece pod Sněžkou.
Uživatel aplikace se může zapojit do tvoření zápisů o městech, obcích a kulturních či turistických objektech zasláním opravy textu nebo fotografie místa, které právě navštívil?
Unikátní funkci „střechy Evropy" má vrch Klepáč (1 138 m n. m.) v Kralickém Sněžníku. Na jeho jižním úpatí je rozvodí tří moří: Nysa Klodzka vtéká do Odry a ta do Baltského moře, Tichá Orlice do Labe, to pak do Severního moře a řeka Morava je přítokem Dunaje, který se vlévá do Černého moře.
Součástí aplikace je také tzv. widget, který lze umístit na plochu vašeho telefonu nebo tabletu a který Vám zobrazí zajímavosti z okolí místa, kde se právě nacházíte, včetně aktuální teploty?